05:20 26 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش یک رسانه ایتالیایی، سرمربی اینتر گزینه مربیگری در رئال شد.

به گزارش اسپوتنیک، فصل به پایان رسید و زمان بازسازی ترکیب رئال مادرید آغاز شده است. رئال مادرید با روندی که در این فصل داشت حتی با وجود تلاش هفته های پایانی به یک بازسازی عمیق نیاز دارد و فلورنتینو پرز هم این را تائید کرده است.

در همن رابطه، نشریه ایتالیایی «کالچو مرکاتو» خبر داده که آنتونیو کونته، سرمربی کنونی اینتر که در این فصل از سری‌آ موفق شد به رکوردهای متوالی یوونتوس در قهرمانی سری‌آ پایان برد، گزینه رئال مادرید شد.

زیدان تا یک هفته آینده تصمیم خود را درباره آینده اش با رئال می گیرد ولی طبق گزارش های رسیده از اسپانیا، جدایی زیزو از مادرید قطعی است. سرمربی کنونی قهرمان سری‌آ، این تیم را پس از 10 سال دوباره قهرمان لیگ ایتالیا کرد.

از همین رو، گزینه‌هایی برای جانشینی سرمربی فرانسوی در رئال مطرح می شود. آلگری سرمربی یشین یوونتوس گزینه اصلی جانشینی زیدان مطرح شده بود، اما در حال حاضر نام کونته هم در این موضوع مطرح شد.

کونته پیش از این به سران اینتر هشدار داده بود اگر خواسته هایش در فصل آینده برآورده نشود، این تیم را ترک می کند. به همین خاطر مسئولان باشگاه مادریدی وارد عمل شدند و می خواهند این مربی موفق ایتالیایی را جذب کنند.

رئال مادرید در هر صورت تغییرات گسترده ای را در تابستان امسال تجربه خواهد کرد.

 

 

مرتبط:

طرح پرز برای ساخت رئال مادریدی جوان؛ پاسخ زیدان چه خواهد بود؟
شمارش معکوس برای زیدان در مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر