06:58 23 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رسانه‌های اسپانیایی از پایان حضور ستاره بلجیمی در مادرید خبر داده اند.

به گزارش اسپوتنیک، خبرنگار اسپانیایی در برنامه «ال چیرینگیتو» گزارش داد که ادن هازارد تصمیم نهایی خود را گرفت و می خواهد از رئال مادرید برود.

در حقیقت ادن پس از دو فصل حضور در رئال به این نتیجه رسیده که در مادرید راه به جایی نخواهد برود و به همین خاطر دوست دارد که به تیم سابقش چلسی برگردد.

هازارد به اطرافیان نزدیک خود گفته که در صورت انتقال ستاره فرانسوی، او کنار گذاشته خواهد شد و باشگاه هم ظاهراً برای تأمین هزینه های نقل و انتقالات به پیشنهاد ها گوش می دهد و برچسب غیرقابل فروش را از روی بازیکن شماره 7 خود برداشته است.

حضور هازارد در رئال مادرید در دو فصل اخیر یک ناکامی مطلق بوده و مهاجم سایه‌ای از بازیکن سابق چلسی نبود و با ثبت آماری کابوس وار هیچ کمکی به تیم برای دستیابی به اهدافش نکرد.

هازارد با صد میلیون یورو به علاوه مبالغی به عنوان پاداش از چلسی به رئال مادرید پیوست و تا جون 2024 قرارداد بست. ملی پوش بلجمی بازی پایانی لالیگا با رئال مادرید در مقابل ویارئال را به علت مصدومیت از دست داد.

هازارد مجموعا 43 بازی در دو فصل حضور در رئال مادرید داشته که پنج گل زده و هشت پاس گل داده است. او در نخستین فصلش در رئال مادرید 1545 دقیقه بازی کرد در حالی که در فصل جاری در 21 بازی فقط 869 دقیقه بازی کرده است.

رئال مادرید برای هر دقیقه بازی هازارد با احتساب حقوق و هزینه خریدش چهل هزار یورو هزینه کرده که عدد عجیبی است.

 

مرتبط:

فهرست رئال مقابل ویارئال؛ غیبت هازارد و حضور راموس+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر