22:40 17 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی رئال مادرید به جدایی زیدان از این تیم در تابستان واکنش نشان داد و آن را رد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، زیدان در فصلی که گذشت عملکرد خوبی در رئال نداشت و تیم او بدون کسب جام به کار خود پایان داد.

در همین حال، خبرهای بسیاری درباره پایان همکاری زیدان با رئال مادرید به گوش می‌رسد و به نظر می‌رسد که این مربی از کهکشانی‌ها جدا خواهد شد. بنزما جدایی زیدان را رد و تاکید کرد که او به کار خود ادامه خواهد داد.

بنزما در خصوص جدایی مربی فرانسوی‌اش گفت:«من نشانه‌ای از جدایی در او ندیدم. او جدا نخواهد شد، خواهید دید. به خاطر همین چیزهاست که همیشه برای زیدان احترام زیادی قائل بوده‌ام، او همیشه با من خیلی روراست بوده است. همین در زمین به من اعتماد به نفس زیادی می‌دهد.»
مهاجم فرانسوی کهکشانی‌ها در ادامه همچنان در خصوص آینده زیدان گفت:«زیرو سرمربی من است اما در عین حال او همانند برادر بزرگم است. زیدان همیشه از من حمایت کرده، حالا چه خوب عمل کرده باشم، چه بد. او هر سال به طور مدام باعث پیشرفت من شده است.زیدان سرمربی رئال مادرید است و من فکر نمی کنم جدا شود؛ نمی توانم رئال مادرید را بدون زیدان تصور کنم.»

بنزما یکی از بازیکنانی بود که زیر نظر زیدان عملکرد بسیار خوبی داشت و به روزهای اوج خود برگشت. او به عنوان بهترین بازیکن رئال در فصل قبل انتخاب شد.

کریم بنزمای 33 ساله هفته پیش پس از نزدیک به 6 سال به طور رسمی توسط دیدیه دشان به تیم ملی فرانسه دعوت شد تا این تیم را در مسابقات یورو 2020 همراهی کند.

مرتبط:

شمارش معکوس برای زیدان در مادرید
رونمایی از گزینۀ جانشینی «زین‌الدین زیدان» در رئال مادرید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر