00:13 14 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه رئال مادرید در بیانیه‌ای  اعلام کرد که مرد فرانسوی با تصمیم خودش این باشگاه را ترک کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه رئال مادرید طی بیانیه‌ای اعلام کرد که زین الدین زیدان با نظر خودش این باشگاه را ترک کرده و ما فقط به این تصمیم او احترام گذاشتیم.

در حالی که یک سال دیگر از قرارداد این سرمربی فرانسوی با لوس بلانکوس باقی مانده بود، اما زیدان تصمیم گرفت که از رئال مادرید برای بار دوم جدا شود.

رئال مادرید در بیانیه‌ای در خصوص جدایی زیدان اعلام کرد:«باشگاه رئال مادرید اعلام می‌کند که زیدان تصمیم به جدایی از این باشگاه گرفته و دیگر سرمربی ما نیست. ما باید به تصمیم او احترام بگذاریم و از حرفه‌ای گری، فداکاری و همچنین کارهایی که برای این باشگاه انجام داده، تشکر می‌کنیم.»
در ادامه این بیانیه آمده است:«زیدان یکی از بزرگترین اسطوره‌های این باشگاه است و میراث او چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی همیشه باقی خواهد ماند. او می‌داند که همیشه جایی در قلب هواداران مادرید و خانه‌ای در رئال مادرید دارد

کهکشانی‌ها در این فصل در لالیگا به مقام نایب قهرمانی رسیدند و در لیگ قهرمانان اروپا هم در مقابل چلسی متحمل شکست تلخی شدند تا فصل را بدون کسب حتی یک جام به پایان برسانند.

هنوز مقصد بعدی زیدان مشخص نیست، اما گفته می‌شود که پوچتینو، کونته و یواخیم لوو سه کاندید احتمالی جانشینی او در رئال مادرید هستند.

 

مرتبط:

واکنش‌های ستاره‌های رئال به جدایی زیدان + عکس
به بهانۀ وداع با زیدان؛ عملکرد پرافتخارترین سرمربی تاریخ رئال مادرید +  عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر