16:52 23 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آنتونیو کونته پس از ترک اینتر، در فضای مجازی طی پیامی از تمام کسانی که به او و تیمش کمک و پشتیبانی کردند تشکر کرد.

 به گزارش اسپوتنیک، آنتونیو کونته در سال 2019 هدایت اینتر را بر عهده گرفت و جانشین اسپالتی شد. او اینتر را در فصل اول به فینال لیگ اروپا رساند و در فصل بعد قهرمان سری آ کرد.

او در اینستاگرام خود به طرفداران پیامی فرستاد و از آنها تشکر کرد؛ کونته نوشت:«عجب سفری داشتیم در این 2 سال! هرروز قدرت، عزم، اراده و فداکاری بیشتری پیدا می‌کردیم. و موفق شدیم منطق متوسطی که مارا احاطه کرده بود را بشکنیم. بدون هیچ عذر و بهانه‌ای، فقط کار کردیم و توانستیم اسکودتو را پس از 11 سال به اینتر بازگردانیم

سرمربی پیشین اینتر در ادمه نوشت:«از تمام کسانی که این امکان را فراهم کردند، ممنونم. بازیکنان، کارکنان، رئیس‌ باشگاه، مدیران و همه کسانی که در این ۲سال به ما کمک کردند و از ما حمایت کردند‌. می‌خواهم به هواداران اینتر بگویم که علیرغم شرایط پاندمی، ما همیشه حمایت آنهارا احساس کردیم. من همیشه تصویر جشن قهرمانی را که بر بالاترین حلقه سن‌سیرو برافراشته شده است را همراه خود خواهم داشت. ممنونم!»

سرمربی سابق یوونتوس و چلسی به سلطه یوونتوس در لیگ پایان داد. اما پس از کسب قهرمانی از این تیم جدا شد‌. درست مثل لئوناردو، بنیتز و مورینیو.

 

 

مرتبط:

رسمی؛ کونته از اینتر جدا شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر