08:16 26 سپتمبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی ارجنتینی اتلتیکومادرید در مصاحبه‌ای درباره جذب سوارز که در قهرمانی تیم بسیار تاثیرگذار بود، حرف زد.

 به گزارش اسپوتنیک، دیگو سیمئونه، سرمربی آرجنتینی اتلتیکو مادرید توضیح می‌دهد که باشگاه چگونه برای جذب لوییس سوارز اقدام کرد.

سرمربی اتلتیکو در گفتگویی در این خصوص انجام داده، اظهار داشت:«از روز اولی که با او حرف زدم خوشحال بودم. زمانی که در لیورپول بود نیز با او صحبت کرده بودم؛ در آن زمان به فکر جذبش بودیم ولی او بارسلونا را انتخاب کرد
سمیئونه در ادامه افزود:«زمانی که احتمال جذب او مطرح شد، با من تماس گرفتند و گفتند: نظرت درباره آمدن سوارز چیست؟ و من پاسخ دادم: جدی می‌گویید؟ سوال نپرسید، اقدام کنید، بگذارید با او حرف بزنم.به او زنگ زدم و اولین چیزی که گفتم این بود: ببین لوییز، ما نیاز به بردن داریم و تو نیز همچنین، درب باشگاه به رویت باز است.»
سرمربی قهرمان این فصل لالیگا در پایان اظهار داشت:«او با تمام سوالات حول محور خروجش از بارسلونا به باشگاه آمد و با اشتیاق یک پسر 20 ساله، می خواست نشان دهد که هنوز قدرت دارد. وقتی بازیکنی که عادت به پیروزی دارد، به تیمی ملحق شود که نیاز به پیروزی دارد، می تواند یک تصویر عالی را ترسیم کند.»

مهاجم اروگوئه ای اتلتیکو مادرید، را بارسا نخواست. او پس از جدایی تلخ از کاتالان ها به اتلتیکو پیوست و به این تیم کمک کرد تا پس از سالها در لالیگا به قهرمانی برسد.

مرتبط:

حمله تند سوارز به سرمربی بارسا: کومان یک انسان بی‌شخصیت است!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر