12:19 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی دو فصل اخیر رئال مادرید آخرین پیامش را به هواداران رئال مادرید داد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال مادرید یک فصل بدون جام را پشت سرگذاشت و همین باعث شد تا زین الدین زیدان از این تیم جدا شود و استعفا دهد.

سرمربی پیشین کهکشانی‌های مادرید پس از جدایی‌اش از برنابئو، نامه‌ سرگشاده‌اش به هواداران این تیم در اختیار نشریه اسپانیایی «آاِس» قرار داده که بخشی از آن منتشر شده است.

دربخشی از این نامه آمده است:«من فوتبال را درک می‌کنم و خواسته‌های باشگاهی مانند رئال مادرید را می‌دانم. می‌دانم که وقتی جامی نمی‌برید، باید بروید. من نه از کِشتی به بیرون می‌پرم، نه از مربیگری خسته شده‌ام. دوست داشتم رابطه من با باشگاه و رییس باشگاه در چند ماه گذشته کمی متفاوت باشد.»

در بخش دیگری از نامه زیدان به هواداران آمده است:«20 سال حضور در مادرید زیباترین چیزی است که در زندگی‌ام برایم اتفاق افتاده است و می‌دانم که این را کاملاً مدیون فلورنتینو پرس هستم».

زیدن در ماه مِی 2018 پس از کسب سومین قهرمانی‌ متوالی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید این تیم را ترک کرد اما بعد از ناکامی خولن لوپتگی و سانتیاگو سولاری در هدایت کهکشانی‌ها، او کمتر از یک سال به سانتیاگو برنابئو برگشت و در دومین دوره مربیگری‌اش در این تیم یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا و یک قهرمانی در لالیگا کسب کرد.

از پاری‌سن‌جرمن به عنوان مشتری جدی زیدان سخن به میان می آید البته خبرهای درباره جایگزینی او در تیم ملی فوتبال فرانسه بعد از یورو 2020 به گوش می رسد.

 

مرتبط:

کونته باید به رئال برود، زیدان به پی‌اس‌جی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر