11:38 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

روملو لوکاکو، پیام خداحافظی صمیمانه‌ای را خطاب به سرمربی سابق خود منتشر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، جدایی آنتونیو کونته از اینتر برای لوکاکو بسیار ناراحت کننده بود. مهاجم بلجمی کنار این مربی پیشرفت زیادی داشت و این 2 کنار هم توانستند اینتر را قهرمان کنند.

اکنون با توجه به جدایی کونته، مهاجم نراتزوری در یک پیام خطاب به کونته از او به خاطر زحماتش تشکر کرده است. لوکاکو در پیام اینستاگرامی‌اش نوشته:«ما در سال 2014 برای نخستین بار با یکدیگر صحبت کردیم و از آن زمان به بعد پیوندی بین ما شکل گرفت. بسیار موقعیت‌ها پیش آمد که ما می‌توانستیم با هم کار کنیم اما فقط خدا می‌داند که چرا زودتر این اتفاق نیافتاد.»
لوکاکو در ادامه نوشت:«تو در زمان مناسب آمدی و از اساس به عنوان یک بازیکن من را تغییر دادی. از لحاظ ذهنی من را قوی‌تر کردی و از همه مهم‌تر این بود که کنار هم برنده می‌شدیم. برنده شدن همه چیزی است که برای تو اهمیت دارد و من خوشحالم که تو را به عنوان سرمربی خودم داشتم.»

مهاجم اینتر در پایان این پیام احساسی‌اش نوشت:«اصول تو را در تمام دوران کاری‌ام حفظ می‌کنم. بازی برای تو باعث افتخار من بود. بابت تمام کارهایی که انجام دادی از تو ممنونم. به تو خیلی مدیون هستم!»

لوکاکو با ترغیب تشویق آنتونیو کونته تصمیم گرفت تا به سری آ بپیوندد و متعاقبا دو فصل از بهترین فصل های زندگی اش را در ایتالیا پشت سر گذاشت؛ به فینال لیگ اروپا رسید و در سری آ قهرمان شد.

مرتبط:

لحظه‌ای را تصور کنید که من و لوکاکو با هم در زمین هستیم
کونته باید به رئال برود، زیدان به پی‌اس‌جی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر