02:14 20 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

به رغم شایعات مذاکره با تاتنهام و رئال مادرید، احتمال جدایی مائوریسیو پوچتینو، سرمربی این تیم را اندک دانست.

به گزارش اسپوتنیک، ئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌جرمن در مصاحبۀ اعلام کرد که مائوریسیو پوچتینو در فصل آینده در تیم فرانسوی می ماند.

مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌جرمن در این رابطه گفت:«پوچتینو دو سال دیگر با پی اس جی قرارداد دارد و از او خیلی راضی هستیم.» در روزهای اخیر شایعاتی در مورد جدایی مربی آرژانتینی و حضورش در تیم هایی نظیر رئال مادرید و تاتنهام مطرح شده بود اما لئوناردو این اخبار را تکذیب کرد.

رئال مادرید پس از استعفای زیدان و ناکامی در استخدام آلگری به دنبال گزینه های دیگر می گردد. مائوریسیو پوچتینو مربی محبوب مدیران رئال بود اما با صحبت های لئوناردو به نظر می رسد که باید قید وی را بزنند و به گزینه های دیگر نظیر رائول گونزالس و آنتونیو کونته فکر کنند.

 البته تاتنهام نیز هفته گذشته با پوچتینو تماس گرفته بود و از این مربی خواسته بود تا با قدرت کامل به تیم سابقش برگردد. تاتنهام بعد از جدایی پوچتینو و با حضور مورینیو نتوانست نمایش خوبی داشته باشد و به همین خاطر انها نیز سخت در تلاش هستند تا مربی مناسبی برای فصل بعد پیدا کنند و حالا صحبت های لئوناردو همچون آب سردی بر صورت آنهاست که بدین ترتیب نمی توانند مربی آرژانتینی را به خدمت بگیرند.

 

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر