12:29 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره آرجنتینی می‌گوید شرایط کرونا در کشورش اصلاً خوب نیست و از مرتبه قبلی که اینجا حضور داشت، بدتر هم شده است.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی ستاره بارسلونا پس از حضور در اردوی تیم ملی آرجنتین برای حضور در کوپا آمریکا، از اوضاع وخیم ویروس کرونا در کشورش ابراز نگرانی کرد.

مسی در رابطه به اوضاع کرونا در آرجنتین گفت:«بسیار خوشحالم که دوباره در این‌جا در کنار همه دوستانم هستم. شرایط عجیب و متفاوتی است و نمی‌توانیم همزیستی عادی را داشته باشیم اما به تلاش ادامه می‌دهیم و خوب تمرین می‌کنیم. همه توصیه‌ها و پروتکل‌های مربوط به کرونا را رعایت می‌کنیم.»
ابر ستاره بارسا در ادامه گفت:«شرایط در بازی‌های قبلی هم تقریباً همین گونه بود. حالا شرایط در کشور ما شدیدتر شده و متاسفانه اوضاع خوشایندی وجود ندارد. خیلی‌ها مبتلا شده‌اند و شرایط خوبی ندارند. سعی می‌کنیم که به خوبی همکاری کنیم تا همه چیز خوب پیش برود
مسی در پایان در مورد دیدار با شیلی و کلمبیا و بعد از آن کوپا آمریکا گفت:«دو بازی بسیار مشکل در پیش است. شیلی تیم خیلی خوبی دارد و بازیکنان بسیار خوبی دارند. مربی جدیدشان خیلی خوب کار کرده و بازیکنان خوب و باتجربه ای دارند.
تیمی هستند که مثل ما در مرحله تغییر هستند و سطح رقابتی خیلی بالایی دارند. برای کوپا آمه ریکا هم انگیزه بالایی دارم. امیدواریم که همه چیز خیلی سریع تر عادی شود و شرایط به خوبی پیش برود.»

لئو و تیم ملی آرجنتین باید دو بازی راهیابی به جام جهانی را داشته باشند و بعد از آن در کوپا آمه ریکا شرکت کنند.

 

 

مرتبط:

تمدید قرارداد مسی در مسیر درستی است
اسپورت و افشای جزئیات پیشنهاد شگفت انگیز 10 ساله بارسا به مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر