12:10 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی منچسترسیتی قصد دارد در سیتی یک خانه‌تکانی اساسی داشته باشد که کنار گذاشتن 8 بازیکن از این تیم است.

به گزارش اسپوتنیک، پپ گواردیولا از نتیجه به دست آمده در فینال لیگ قهرمانان راضی نیست. از همین‌رو، سرمربی می‌خواهد در سیتی تغییرات ایجاد کند.

سیتی فصل گذشته قهرمان لیگ و جام اتحادیه شد اما عدم قهرمانی در اروپا باعث این خانه تکانی شده است. یکی از چند هدف پپ برای خرید تابستانی جک گریلیش و هری کین هستند اما به دست آورد این 2 بازیکن اصلا کار آسان نیست و به همین دلیل سیتی مجبور به فروش 8 بازیکن است.

در همین رابطه، سایت the Athletic نوشته ایمریک لاپورت، گابریس خسوس، رحیم استرلینگ، ژائو کانسلو، رودری، بنجامین مندی، برناردو سیلوا و ریاض محرز ممکن است در فصل جاری سیتی را ترک کنند. برخی از این بازیکنان چون خسوس در این فصل پسرفت کرده‌اند و دقایق بازی‌شان کم بوده است.

برخی شامل لاپورت اسیر نیمکت نشینی شدند و راهی به ترکیب اصلی نیافته‌اند و دیگر بازیکنان هم عملکردشان طوری بوده که پپ در فکر تغییر باشد. همچنین تعدادی از این بازیکنان هم قراردادشان در آستانه اتمام است و اگر قراردادی جدید امضا نکنند سیتی به فکر فروش‌شان خواهد افتاد.

احتمال خروج تمام این بازیکنان به صورت همزمان بعید به نظر می‌رسد اما با توجه به گزارش اتلتیک باید فکر انقلاب در سیتی را جدی گرفت.

مرتبط:

از بحران تا قهرمانی اروپا؛ چلسی با شکست سیتی، برای دومین‌بار فاتح لیگ قهرمانان شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر