02:49 16 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

شواهد نشان می‌دهد راموس و رئال به پایان خط نزدیک می‌شوند.

 به گزارش اسپوتنیک، سرنخ دیگری از معمای آینده سرخیو راموس به دست آمده است. مدافع مستحکم رئال مادرید در هیچ یک از عکس‌های رونمایی از لباس رئال برای فصل بعد دیده نشد.

در همین رابطه، نشریه اسپانیایی مارکا گزارش می‌دهد که او در عکسبرداری پیراهن جدید که توسط رئال مادرید و آدیداس این سه شنبه انجام شد، حضور نداشته است. گرچه درست است که کل اعضای تیم در چنین مراسم‌هایی شرکت نمی‌کنند، اما راموس همیشه یکی از شخصیت‌های اصلی چنین کارهایی بوده است.

مشخص نیست که این تصمیم، تصمیم باشگاه بوده است یا راموس. همچنین ممکن است این عکسبرداری زمانی که راموس به دلیل COVID-19 در قرنطینه بود، برگزار میشد، اما آدیداس همیشه خواهان حضور هرچه بیشتر ستاره‌ها است و اگر مایل به حضور راموس بود، می‌توانست تاریخ انجام این کار را تغییر دهد.

همچنین لازم به ذکر است که این هیچ ارتباطی با این واقعیت ندارد که راموس یک ورزشکار آدیداس نیست. این مسئله قبلاً یک مشکل نبوده است، در حالی که بازیکنان سایر مارک‌های لباس ورزشی مانند وینیسیوس و رودریگو در مراسم رونمایی از لباس جدید حاضر شدند.

عدم حضور راموس هنوز تأیید نمی کند که او در رئال مادرید نخواهد ماند، اما به نظر می‌رسد احتمال جدایی او بیشتر است. این عکس ها هفته ها قبل گرفته شده است، بنابراین راموس از زمان گرفتن آنها می‌توانست با تمدید قرارداد موافقت کند!

 

مرتبط:

راموس در نزدیکی سیتی؛ کاپیتان شاگرد پپ می‌شود؟
خداحافظ کاپیتان؛ غیبت معنی‌دار راموس در مراسم رونمایی از پیراهن فصل جدید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر