23:28 18 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

هافبک اسپانیایی رئال مادرید برای تمدید قراردادش با این باشگاه به توافق رسید.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد لوکاس واسکز تا پایان ماه جون به پایان می‌رسد. خبرهای جدید اما می‌رساند که وینگر اسپانیایی با سران این باشگاه بر سر تمدید قراردادش به توافق رسیده و قرارداد او تا سال 2024 تمدید خواهد شد.

در همین رابطه، کادنا کوپه و مارکا مدعی هستند که قرارداد واسکز در چند روز آینده تمدید خواهد شد و این قرارداد تا سال 2024 اعتبار خواهد شد. لوکاس وازکز از آکادمی رئال مادرید کار خود را آغاز کرد و در فصل قبل، به دلیل مصدومین زیاد کهکشانی‌ها در چند پست به بازی گرفته شد.

هافبک اسپانیایی در دیدار ال کلاسیکو مقابل بارسلونا مصدوم شد و فصل را از دست داد. با تمدید قرارداد وازکز، او به دومین بازیکن پس از لوکا مودریچ تبدیل می‌شود که قراردادش را با لوس بلانکوس تمدید می‌کند. این هافبک اسپانیایی فصل بعد به احتمال فراوان زیر نظر کارلو آنچلوتی بازی خواهد کرد.

از سوی هم، تصاویری از پیراهن رئال مادرید در فروشگاه رسمی این باشگاه منتشر شده است که هیچ اثری از پیراهن ایسکو در این فروشگاه نیست و همین مسئله موجب افزایش احتمال جدایی این بازیکن از رئال مادرید شده است.

رسانه‌های اسپانیایی از نزدیک شدن کارلو آنچلوتی به رئال مادرید حرف می‌زنند و فابریزیو رومانو خبرنگار مشهور ایتالیایی‌ هم این خبر را تائید کرده است. کارلتو به همراه رئال مادرید سابقه فتح لیگ قهرمانان اروپا را در سال 2014 دارد.

 

مرتبط:

واسکز از مواضعش برای تمدید قرارداد با رئال کوتاه آمد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر