06:21 26 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع فرانسوی رئال مادرید بیشتر از همیشه به منچستریوناید نزدیک شده است.

به گزارش اسپوتنیک، رافائل واران بیشتر از همیشه به منچستر یونایتد نزدیک شده و به دلیل نزدیک شدن به پایان قراردادش احتمالا توسط رئال مادرید به فروش می‌رسد.

طبق ادعای آ اس، باشگاه رئال مادرید نمی‌تواند درخواست‌های او برای تمدید قرارداد را تامین کند. به همین دلیل هم او احتمالا امسال به فروش می‌رسد تا رئالی‌ها از فروش او سود کنند. در غیر این صورت واران در سال 2022 به صورت رایگان رئال مادرید را ترک خواهد کرد.

پیشتر گفته شده بود کارلو آنچلوتی می‌تواند در زمینه ماندن واران نقش مهمی داشته باشد اما حالا به نظر می‌رسد او قراردادش را تمدید نکند و پیشنهادهایش را بررسی کند. 2 تیمی که به شدت خواهان واران هستند پاری سن‌جرمن و منچستریونایتد نام دارند که البته شرایط شیاطین سرخ در این ماجرا بیشتر است و منچستر حتی به رئال مادرید پیشنهاد جذب واران را داده است.

مدافع فرانسوی رئال مادرید عملکرد بدی در چند سال گذشته در جمع سفیدپوشان نداشته و توانسته به همراه این تیم قهرمانی های متعددی به دست بیاورد. واران از سال 2011 که به جمع رئالی‌ها پیوسته، دائما نامش در اطراف یونایتد شنیده می‌شد و انگار حالا باید بالاخره او را در لباس منچستریونایتد تصور کنیم.

مرتبط:

هفته خداحافظی در مادرید؛ از زیدان تا راموس، واران، مارسلو و... + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر