11:22 27 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره فرانسوی پاری‌سن‌جرمن به این باور است نباید کسی را با لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مقایسه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، در آستانه برگزاری مسابقات یورو 2020 کیلیان امباپه در مصاحبه ای به تفصیل درباره عوامل موفقیتش صحبت کرده است.

بسیاری به این باور هستند که کیلیان امباپه و ارلینگ هالند دو ستاره بعدی دنیای فوتبال و جانشین بزرگانی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در یک دهه آینده خواهند شد. اما این ستاره جوان مدعی شد رونالدو و مسی بازیکنانی غیرقابل مقایسه هستند.

امباپه در این خصوص اظهار داشت:«اگر به خود بگویید که بهتر از بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی عمل می کنی، این دیگر فراتر از اعتماد به نفس و اراده بوده و نوعی عدم آگاهی است. رونالدو و مسی بازیکنان غیرقابل مقایسه هستند و همه قوانین و منطق آمار را زیر پا گذاشته و 10 الی 15 سال فوق العاده داشته اند.»
مهاجم فرانسوی پی‌اس‌جی در ادامه گفت:«شما همیشه خود را با بهترین ها در ورزش خود مقایسه می کنید، همانطور که  یکنانوا خودش را با بهترین نانوایان اطرافش مقایسه می کند. من بازی های سایر بازیکنان بزرگ را تماشا می کنم تا ببینم عملکرد آنها چگونه است. من می دانم این روند چگونه پیش می رود، اما آیا دیگر بازیکنان نیز می دانند؟ فکر می کنم بازیکنان دیگر نیز بازی های من را تماشا می کنند.»

امباپه تا اینجا و در سن 22 سالگی قهرمانی جهان با فرانسه در سال 2018، چهار قهرمانی لیگ یک، سه کوپا فرانسه و دو لیگ کاپ لیگ فرانسه و همچنین نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده و عملکرد درخشانی داشته است.

 

 

 

 

مرتبط:

امباپه، رونالدو، ایکاردی؛ دومینوی جذاب نقل‌‍وانتقالاتی
بنزما باید امباپه را به رئال بیاورد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر