04:11 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم ملی آرژانتین در مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل شیلی متوقف شد و فرصت صدرنشینی را از دست داد.

به گزارش اسپوتنیک، هفته پنجم رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2022 قطر در منطقه آمریکای جنوبی موسوم به کُنمِبول شب گذشته با دیدار حساس 2 تیم آرحنتین و شیلی پیگیری شد. این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

ابتدا در دقیقه 24 لیونل مسی از روی نقطه پنالتی موفق شد آۀبی سلسته را پیش بیندازد اما 12 دقیقه بعد آلکسیس سانچز، ستاره کهنه‌کار شیلی کار را به تساوی کشاند. در 45 دقیقه دوم حملات 2 تیم خصوصا آرجنتین ثمری نداشت و بازی با همان 2 گل رد و بدل شده در 45 دقیقه اول به اتمام رسید.

آرجنتین حالا در پنجمین بازی خود به دومین تساوی رضایت داد تا با توجه به سه بردی که داشت 11 امتیازی شود و با 11 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به رقیب سنتی خود برازیل، بعد از این تیم در رده دوم، به صورت موقت باقی بماند. شیلی نیز با پنج امتیاز در رده ششم باقی ماند تا وضعیتش خطرناک باقی بماند.

در دیگر بازی‌های برگزار شده کلمبیا در خانه پرو 3 بر صفر به پیروزی دست یافت. بولیوی با نتیجه 3 بر یک بر ونزوئلا غلبه کرد و اروگوئه و پاراگوئه به تساوی بدون گل رضایت دادند. در آخرین دیدار هفته پنجم برزیل صدرنشین میزبان اکوادور رده سومی است.

 

مرتبط:

مسی: متاسفانه اوضاع در آرجنتین بسیار بد است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر