01:14 14 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک نشریه اسپانیایی مدعی شده که باشگاه پاری‌سن‌جرمن مذاکراتش با رونالدو آغاز کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، رسانه‌های ایتالیایی و اسپانیایی از جمله «آاس» مدعی شده اند که کریستیانو رونالدو در برنامه‌های فصل بعد سرمربی جدید یوونتوس جای ندارد و فوق ستاره پرتگالی در این تابستان به دنبال یافتن تیم جدید است.

بر اساس این گزارش، پاری‌سن‌جرمن مذاکرات خود با ژرژ مندز، مدیر برنامه‌های فوق ستاره پرتگالی شروع کرده، اما خبری از مذاکرات با بانوی پیر نیست. پی‌اس‌جی تنها باشگاهی نیست که علاقه‌مند به جذب رونالدو است و منچستر یونایتد نیز در نظر دارد ستاره سابق خود را به اولدترافورد بازگرداند.

یوونتوس فروش رونالدو با مبلغی حدود 30 میلیون یورو استقبال خواهد کرد و پاریسی ها نیز می توانند پیشنهاد تبادل مائوری ایکاردی با کریستیانو رونالدو را بدهند.

در همین حال، نشریه ایتالیایی «توتو اسپورت» نیز گزارش کرده است که یوونتوس از مبادله کریستیانو رونالدو با پل پوگبا نیز استقبال خواهد کرد، اما دانی فن دبیک نیز یکی از اهداف احتمالی بیانکونری است مخصوصا که آنها باید خط هافبک خود را برای فصل بعد تقویت کنند.

قرارداد رونالدو با باشگاه ایتالیایی در ماه جون سال 2022 به پایان خواهد رسید اما با توجه گزارش های بی‌شمار در ایتالیا، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی جدید بیانکونری، برای فروش ستاره 36 ساله که در تورین سالی 31 میلیون یورو دستمزد دریافت می کند، به باشگاه چراغ سبز داده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مرتبط:

اوضاع نامناسب کریس در تورین؛ رونالدو به دنبال تیم جدید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر