15:28 15 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاپیتان تیم ملی آرجنتین پس از تساوی برابر شیلی، به دوری تیم از مسابقات اشاره کرد و اظهار داشت با بازیکنان جوان تیم روند بهتری به خود می‌گیرد.

 به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی پس از تساوی یک بر یک آرجنتین و شیلی در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، درباره‌ی بازی گفت:

«مدت زیادی بود که ما دور هم جمع نشده بودیم. این آسان نیست، ما به تمرین و هماهنگی بیشتری احتیاج داشتیم اما با این حال بازی خوبی انجام دادیم. اعتماد به نفس داشتیم، با فشار بازی کردیم، حریف ما، شیلی به سختی فرصت ایجاد می‌کرد، این یک مسابقه سخت بود، مانند تمام دیدارهای برابر شیلی.»

مسی درباره پرسش خبرنگار مبنی بر کیفیت کلی تیم ملی آرجنتین در مسابقات مقدماتی جام جهانی پاسخ داد:«از ابتدای بازی‌های مقدماتی، رشد همان چيزی است كه ما بدنبال آن هستيم: رشد ما مهم است، با بازیکنان جوان و جديدی كه كم كم برای شركت در تیم می‌آيند. پويايی تيم خوب است. ما آنجا بودیم و می‌گویم بازی آسان نبود.»

آرجنتین پیش از بازی یک ادای احترام کامل به مارادونا داشت:«بله، این چیز خاصی بود. ما دوست داشتیم به او پیروزی بدهیم و قدرت تیم ملی را مثل همیشه نمایان کنیم و همه چیز را پشت سر بگذاریم.»

آرجنتین با این تساوی خانگی، 11 امتیازی شد و در اگر اکوادور برابر برازیل به پیروزی برسد، جایگاه دوم آرجنتین را تصاحب می‌کند. تیم ملی آرجنتین از 9 امتیاز ممکن خانگی فقط 5 امتیاز کسب کرده است.

مرتبط:

مسی و آرجنتینی‌ها با پیراهن ادای احترام به مارادونای فقید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر