23:23 18 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زیوونتوس در نظر دارد تا یکی از از آماده‌ترین مهاجمان فوتبال ایتالیا را برای جانشینی رونالد به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، سران یوونتوس برای ساختن ترکیب مطمین برای فصل بعد در حال برنامه‌ریزی هستند.

با حضور آلگری روی نیمکت یوونتوس، دوباره بحث خروج رونالدو داغ شده است. آلگری و رونالدو رابطه چندان گرمی با هم ندارند و از همین‌رو، رسانه‌های ایتالیایی مدعی شده اند که یوونتوس در نظر دارد که دوشان ولاهوویچ یکی از آماده ترین مهاجمان فوتبال ایتالیا را برای جانشینی رونالدو به خدمت بگیرد.

مهاجم فیورنتینا که فقط 21 سال سن دارد، پایان فصل درخشانی را داشته است. او در لیگ ایتالیا 21 گل و دو پاس گل داشته است و حضورش در یووه جایگاه موراتا را هم به خطر خواهد انداخت چرا که مهاجم اسپانیایی فصل را با یازده گل و ده پاس گل به اتمام رساند.

این مهاجم صربی که در آکادمی پارتیزان بلگراد رشد کرده، در سال 2018 با دو میلیون یورو به فیورنتینا پیوست اما اکنون در سایت ترانسفرمارکت 45 میلیون یورو می ارزد.

پیوستن این ستاره جوان صربستانی به بانوی پیر به عوامل بسیاری بستگی دارد. یکی از عوامل مهم، می تواند جدایی کریستیانو رونالدو باشد که شایعاتی در مورد پیوستنش به پاری‌سن‌جرمن مطرح است.

از سوی هم، گفته می شود که ایکاردی مهاجم آرجنتینی پاریسی‌ها نیز مورد توجه یووه قرار دارد و باید دید که تورینی ها از میان او و ولاهوویچ چه کسی را برای ترکیبشان انتخاب خواهند کرد.

View this post on Instagram

A post shared by DV9 (@vlahovicdusan)

مرتبط:

تابستان داغ در جادۀ تورین – پاریس؛ شروع مذاکرات پی‌اس‌جی با رونالدو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر