18:05 14 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مالک باشگاه پاری‌سن‌جرمن تاکید کرد که امباپه راهی رئال مادرید نخواهد شد. او به احتمال بازگشت نیمار هم به بارسلونا واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌جرمن اعلام کرد نیمار هیچ تمایلی برای بازگشت به بارسلونا ندارد و از بازی در پاریسن کاملا راضی است. او همچنین در خصوص جدایی مهاجم فرانسوی‌اش نیز واکنش نشان و گفت گه امباپه در صددرصد در پی‌اس‌جی می‌ماند.

الخلیفی ابتدا در خصوص اینکه نیمار نمی‌خواهد به بارسلونا برگردد، گفت:«بارسلونا بعد از آمدن نیمار هر ساله به این بازیکن پیشنهاد می دهد اما آیا نیمار هم می خواهد برگردد؟ پاسخ منفی است. نیمار از حضور در پاری سن ژرمن خوشحال است و می خواهد در تیم بماند
رییس باشگاه پاری‌سن‌جرمن در خصوص احتمال جدایی کیلیان امباپه هم گفت:«من روشن می‌گویم، امباپه قرار است در پاری‌سن‌‌جرمن بماند. هرگز این بازیکن را نخواهیم فروخت و او هرگز با انتقال آزاد به تیمی منتقل نخواهد شد. امباپه هر آنچه را لازم دارد در پاریس به دست می‌آورد

امباپه و نیمار از بهترین و گرانترین بازیکنان حال حاضر فوتبال جهان هستند که در پاری‌سن‌جرمن بازی می کنند. رئال مادرید مشتری جدی ام باپه است و خبرهای زیادی درباره پیوستن این بازیکن به کهکشانی ها در تابستان به گوش می رسد.

 

مرتبط:

هالند - امباپه؛ دو ستاره ای که در باشگاه های خود به دام افتاده اند
بارسا و نیمار برای پایان یک جنجال وارد مذاکره می‌شوند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر