23:02 17 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه پاری‌سن‌جرمن اعلام کرد که فوق ستاره آرجنتینی بازیکن آزاد است و از انتقال او به پاریس استقبال می‌کند.

به گزارش اسپوتنیک، ناصر الخلیفی، مالک باشگاه پاری‌سن‌جرمن اعلام کرد که لیونل مسی بازیکن آزاد است و هر باشگاهی می‌تواند با او وارد مذاکره شود. رییس پی‌اس‌جی تایید کرد از انتقال مسی به این باشگاه استقبال می‌کند.

الخلیفی در گفتگویی در این باره اظهار داشت:«من پیش از این هم گفتم که درباره مذاکراتی که در جریان است صحبت نمی کنم و تا چیزی قطعی نشود نباید درباره آن صحبت کرد. من به لاپورتا هم گفتم که قرارداد مسی به پایان رسیده است و هر باشگاهی می تواند با او مذاکره کند.»
شیخ قطری در ادامۀ صحبت‌هایش گفت:«همه بازیکنان بزرگ دوست دارد که در این پاری سن ژرمن بازی کنند اما امکان جذب هر بازیکنی وجود ندارد. البته خرید همه این بازیکن ها ممکن نیست چون ما همین حالا هم بازیکنان بزرگ زیادی در ترکیب خود داریم. فراموش نکنید مسی همیشه مسی است؛ بازیکنی شگفت انگیز.»

قرارداد لیونل مسی با بارسلونا به زودی به پایان می رسد و او بازیکن آزاد خواهد شد. فعلا خبری از تمدید قرارداد مسی با بارسلونا نیست اما مذاکرات در جریان است.

در همین حال، خوآن لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا می‌گوید که مذاکرات تمدید قرارداد با مسی به خوبی پیش می‌رود اما هنوز نهایی نشده است.

مرتبط:

مسی برای تمدید پیشنهاد جدید بارسا را پذیرفته است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر