12:35 20 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک روزنامۀ معتبر اسپانیایی اعلام کرد که فوق ستاره پرتگالی تصمی خود برای جدایی از ییوونتوس را گرفته است.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه اسپانیایی «مارکا» اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، ستاره 36 ساله یوونتوس می‌خواهد از این تیم جدا شود و او این خبر را برای هم‌تیمی‌هایش رسانده است.

رونالدو یک فصل دیگر با یوونتوس قرارداد دارد اما بر اساس اعلام مارکا او تصمیم خود را برای جدایی گرفته است. در همین ارتباط ESPN روز گذشته گزارشی منتشر کرد و مدعی شده که کریستیانو رونالدو بعد از رقابت‌های یورو تصمیم قطعی خود را در مورد آینده مشخص خواهد کرد.

این منبع همچنین در گزارش خود ادعا می‌کند که نمایندگان کریستیانو رونالدو به شکل جدی شرایط جدایی او از یوونتوس و البته پیشنهادات این بازیکن را مورد بررسی قرار می‌دهند اما در عین حال می دانند که با توجه به دستمزد بالای این بازیکن و همچنین قیمت زیادش، رقم خوردن این اتفاق دشوار خواهد بود.

کریستیانو رونالدو سومین فصل حضور خود در یوونتوس را پشت سرگذاشت. یووه با رونالدو فصل خوبی را تجربه نکرد و نه در سری‌‌آ و نه در لیگ قهرمانان اروپا خوب ظاهر شد. خبرهای درباره بازگشت رونالدو به منچستر یونایتد به گوش می رسد این درحالی است که بعد از بازگشت آنچلوتی هم بحث بازگشت او به رئال مطرح است.

مرتبط:

سوژه شدن واکنش رونالدو به بازیکن بارسا+عکس
آمارهای جدیدی که رونالدو در یورو 2020 ثبت می‌کند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر