15:25 15 جون 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه اینتر برای فروش مدافع مراکشی این تیم قیمت تعیین کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، اینتر تصمیم دارد که مدافع مراکشی‌اش که فصل گذشته یکی از بهترین بازیکنان این تیم بود را حفظ کند مگر اینکه تیمی حاضر شود دو برابر رقمی که نراتزوری برای خرید حکیمی از رئال مادرید پرداخت را بپردازد.

بر اساس اعلام جانلوکا دی مارتزیو، پاری‌سن‌جرمن هنوز پیشنهاد خود را برای جذب اشرف حکیمی افزایش نداده است، پیشنهاد پاریس 60 میلیون یورو است در حالی که اینتر برای اشرف حکیمی 80 میلیون یورو می‌خواهد.

قهرمان فصل سری‌آ  تابستان سال گذشته حکیمی را در ازای 45 میلیون یورو آن هم به صورت اقساطی از رئال مادرید خریدند اما به دلیل بروز مشکلات مالی در این تیم، آنها مجبور هستند یکی از بازیکنان بزرگ خود را بفروشند تا کمبود بودجه باشگاه را جبران کنند.

عملکرد او توجه پی‌اس‌جی را جلب کرده و این باشگاه تاکنون یک پیشنهاد 60 میلیون یورویی هم داده که ممکن است مابه‌التفاوت آن با رقم درخواستی اینتر در قالب پاداش‌های وابسته به عملکرد بازیکن، جبران شود و این بازیکن در نهایت سر از پارک دو پرنس درآورد.

حکیمی 22 ساله فصل گذشته در 45 بازی‌ رسمی‌اش برای اینتر در تمامی رقابت‌ها 7 گل زد و 11 پاس گل داد که برای یک مدافع آمار بسیار خوبی است

مرتبط:

توافق پی‌اس‌جی با اشرف؛ اینتر حکیمی را می‌فروشد؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر