02:02 17 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع بارسلونا به حمایت از تصمیم باشگاه در ادامه همکاری با رونالد کومان پرداخت.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا فصل پر نوسانی را با سرمربی هالندی‌اش پشت سر گذاشت. کومان در نهایت تنها توانست یک قهرمانی در جام حذفی به دست آورد.

این مدافع اسپانیایی بارسلونا در گفتگویی در رابطه به ادامه حضور رونالد کومان روی نیمکت آبی‌اناری‌ها گفت:«کومان از روز نخست حضورش در بارسلونا زحمت زیادی کشید. ما روز به روز بهتر و بهتر شدیم و فکر می کنم که این مربی شایسته ماندن در نیمکت تیم بود.»
آلبا که در اردوی اسپانیا حضور دارد، در خصوص این موضوع و خرید های جدید باشگاهش بارسلونا می گوید:«این وضعیت برای همه ناخوشایند است. مسئله ای که برای بوسکتس پیش آمد برای تیم ملی می تواند فاجعه بار باشد؛ امیدوارم که سرخیو به زودی نزد ما برگرد. ما کاملا آرام و خونسرد هستیم و از همه پروتکل های بهداشتی پیروی می کنیم
او در پایان درباره خریدهای جدید بارسا هم گفت:«من تمام خرید های جدید تیم را دوست دارم. به نظر من ورود آگوئرو و اریک گارسیا برای بارسلونا بسیار فوق العاده است. گارسیا هم بازیکن متواضعی است که به دنبال یادگیری است. او محصول خود بارسلوناست و خوشحالیم که به خانه برگشت.»

نتایج ناامید کننده آبی اناری ها در هفته های پایانی لالیگا باعث شد تا آنها شانس قهرمانی را از دست دهند و خبرهای زیادی درباره اخراج کومان به گوش رسد اما در نهایت باشگاه به او اعتماد کرد.

 

مرتبط:

خوش‌بینی گواردیولا در مورد دوام کار کومان در بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر