06:54 26 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره فرانسوی بارسلونا رابطه اش با لیونل مسی را خوب توصیف کرد.

به گزارش اسپوتنیک، آنتوان گریزمن، مهاجم فرانسوی بارسلونا در جدیدترین گفت و گوی خود از رابطه خوب با مسی گفته و اینکه بازی تا چه اندازه کنار این بازیکن آسان است.

ستاره فرانسوی بارسلونا که از زمان حضورش در بارسلونا درخشش خوبی نداشه، در پیوند به رابطه‌اش فوق ستاره آرجنتینی گفت:«روابط من و مسی خوب است و به خوبی با هم کنار می‌آيیم. برخی اوقات برای هم پیام می‌فرستیم و در تمرینات خیلی زیاد با هم در ارتباط هستیم.»
گریزمن در ادامه گفت:«درون زمین او به طرز واضحی بازیکنی است که بازی کنار او بسیار آسان است. شما برای او یک ملون می‌فرستید و مسی آن را به خاویار تبدیل می‌کند. ما هیچ استرسی بابت ارسال پاس اشتباه از او نداریم.»
گریزمن در پایان در خصوص شرایط خودش در بارسا گفت:«البته گاهی اوقات در بارسلونا ناراحت هم بوده ام. به عنوان مثال وقتی قهرمانی لیگ را از دست دادیم حس خوبی نداشتم. همچنین در ابتدای فصل تبدیل به بازیکنی نیمکت نشین شده بودم و احساس می کردم دیگر بازیکنی مهم نیستم، زیرا من به حضور در ترکیب در بازی های بزرگ عادت داشتم.»

مهاجم فرانسوی بارسلونا، از زمانی که به بارسا پیوسته آن‌چنان که باید و شاید نتوانسته خودی نشان دهد و به آن ستاره دوران حضور در اتلیتکو تبدیل شود.

 

 

مرتبط:

خوش‌بینی مالک اینترمیامی به حضور «لیونل مسی» در این تیم
هر تیمی در جهان دوست دارد «گریزمن» را داشته باشد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر