01:35 20 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی اسپانیا می‌گوید که تیمش از مدعیان اصلی قهرمانی در یورو 2020 است.

به گزارش اسپوتنیک، اوضاع دراردوی تیم ملی اسپانیا پس از مثبت شدن تست کرونای سرخیو بوسکتس و دیگو ایورنته بسیار حساس است.

در حال حاضر تمرینات متوقف است در حالی که لاروخا 4 روز دیگر باید در ورزشگاه لاکارتوخا در اولین بازی خود از یورو 2020 به مصاف سوئد برود. دیروز تست کرونای دیه گو یورنته هم مثبت شد ولی امروز پزشکان اسپانیا خبر دادند که تست او منفی بوده و به اشتباه مثبت اعلام شده بود.

با این وجود، لوییس انریکه معتقد است که اسپانیا از مدعیان قهرمانی در یورو 2020 است. سرمربی لاروخا در مورد شانس قهرمانی تیمش در این رقابت‌ها گفت:«اسپانیا هنوز هم یکی از مدعیان قهرمانی یورو است. مدعی اصلی نیستیم اما قطعاً در بین شش یا هفت مدعی اصلی هستیم.»
انکریکه در ادامه گفت:«من هیچ چیز منفی ای ندارم که در مورد یک بازیکن مانند آسپاس بگویم اما مربی بودن یعنی گرفتن همین تصمیمات و تصمیمات من گویای همه چیز هستند. این که می گویید بازیکنانی که دعوت نشدند بدتر بودند، زشت است. همه در بالاترین سطح هستند و من آن هایی را در نظر دارم که به تیم ملی دعوت کردم، نه آن هایی که بیشتر دوستشان دارم یا آن هایی که خوش تیپ ترند.»

روز گذشته تست کرونای دیگو یورنته پس از اینکه مجبور شد تست PCR خود را تکرار کند، مثبت شد تا این بازیکن پس از بوسکتس، دومین کرونایی اردوی اسپانیا در آستانه شروع رقابت های یورو 2020 باشد. فدراسیون فوتبال اسپانیا سپس اعلام کرد که در اردوی تیم ملی این کشور دیگر هیچ بازیکنی مبتلا به کرونا نشده است.

 

مرتبط:

رسمی: یورنته دومین بازیکن کرونایی اسپانیا قبل از یورو
پاداش فدراسیون اسپانیا به بارسلونا؛ تقدیر از سه‌گانه فصل + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر