10:39 17 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرانک دی‌بوئر سرمربی تیم ملی هالند از نخستین برد تیمش در یورو 2020 مقابل اوکراین رضایت داشت.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی فوتبال هالند در اولین دیدار خود در رقابت‌های یورو 2020 موفق شد مقابل اوکراین با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یابد.

این پیروزی در شرایطی به دست آمد که نارنجی‌پوشان در دقایق پایانی موفق شدند دروازه اوکراین را برای مرتبه سوم باز کنند. فرانک دی‌بوئر، سرمربی تیم ملی هالند پس از پایان این بازی در نشست خبری حاضر شد و در پیوند به بازی شب گذشته شاگردانش برابر اوکراین گفت:«می‌توانیم به پیروزی برابر اوکراین افتخار کنیم و بازیکنان هلند روحیه‌شان را از دست ندادند.»

سرمربی لاله های نارنجی در ادامه همچنان به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت و گفت:«می‌توانیم به این پیروزی افتخار کنیم. امیدوارم که بتوانیم در دیدارهای بعدی نیز به پیروزی دست یابیم. با وجود اینکه دو گل برتری ما در عرض چند دقیقه پاسخ داده شد اما بازیکنان تیم روحیه‌شان را نباختند و توانستند بار دیگر به گل برسند تا برتری ارزشمندی را رقم بزنند.»
‌دی‌بوئر در پایان اظهار داشت:«این پیروزی قطعا برای شخص من هم بسیار مهم بود. این اولین بازی من به عنوان سرمربی تیم هلند در یک تورنمنت بود و به همین دلیل فشار زیادی را تحمل می‌کردم. من هم مانند همه هواداران‌مان از کسب این پیروزی نفس راحتی کشیدم.»

دی بوئر در پایان به هواداران تیم ملی فوتبال هالند قول داد که تیمش در دیدارهای بعدی بهتر ظاهر شود.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر