01:04 19 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره آرجنتینی اعلام کرد که تیم ملی کشورش هیچ زمانی به او وابسته نبوده است.

به گزارش اسپوتنیک، در آستانه اولین مسابقه آرجنتین در کوپا آمریکا، لیونل مسی، کاپیتان آلبی سلسته، در گفتگویی مفصل در مورد گذشته و آینده تیم ملی کشورش صحبت کرده است.

مسی در مورد اینکه تیم ملی کشورش هیچ گاهی به او وابسته نبوده، گفت:«در هیچ زمانی تیم ملی به من وابسته نبوده. ما همواره تلاش می‌کنیم تیمی قدرتمند داشته باشیم. همیشه می‌گوییم که اگر تیمی قوی نباشیم برنده شدن و کسب کردن اهداف و مقاصدمان سخت خواهد بود
فوق ستاره آلبی سلسته در ادامه گفت:«به یک موفقیت مهم نیاز داریم. خوب کارها را پیش برده‌ایم و رشد کرده‌ایم اما نیاز داریم تا اولین بازی‌مان را برنده شویم. مهم است که با 3 امتیاز مسابقات را آغاز کنیم. این مسئله به شما آرامش خاطر می‌دهد. می‌دانیم که کار سختی است. ما و شیلی خوب همدیگر را می‌شناسیم. آن‌ها حریف سختی هستند.»
مسی در پایان صحبت‌هایش افزود:«ما هنوز در تمرینات هستیم و فکر می‌کنم در مسیر درستی قرار داریم. بازی در تیم ملی خاص است. چه در بازی‌های دوستانه، چه در مسابقات کوپا آمریکا، جام جهانی و ... هرگز تصور نمی‌کردم این تعداد بازی را در تیم ملی انجام دهم. حتی به آن فکر نکرده بودم. در لحظه زندگی می‌کنم و سعی دارم همیشه بهترین‌ها را ارائه دهم.»

مسی مدت‌ها است که یکی از بهترین بازیکنان جهان است اما علیرغم موفقیت باورنکردنی در سطح باشگاهی و شخصی، جام های بین المللی از چنگ او و آرجنتین گریخته اند.

 

مرتبط:

عجیب اما واقعی؛ مسی ممکن است بدون تیم بماند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر