15:09 17 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پزشک تیم ملی فوتبال هالند می‌گوید کریستین اریکسن به دلیل سکته قلبی لحظاتی از دنیا رفته بود.

به گزارش اسپوتنیک، کریستین اریکسن در دیدار تیم ملی فوتبال دنمارک مقابل فنلاند در رقابت‌های یورو 2020 با سکته قلبی مواجه شد و با کمک فوری پزشکان و انتقال به بیمارستان از مرگ حتمی رهایی یافت.پ

دکتر مورتن بوئسن پزشک تیم ملی دنمارک درباره آخرین وضعیت هافبک تیم ملی کشورش به «ESPN» اظهار کرد:«اریکسن به خاطر سکته قلبی لحظاتی از دنیا رفته بود و با دستگاه الکتروشوک حیات دوباره یافت. احتمال آنکه او را از دست بدهیم بسیار زیاد بود ولی فوریت‌های پزشکی باعث شد تا این بازیکن جانش را از دست ندهد.»

با وجود آنکه پزشکان اعلام کرده‌اند پس از دیدار دانمارک مقابل فنلاند اریکسن به دلیل سکته قلبی نمی‌تواند به فوتبال ادامه دهد اما بسیاری معتقدند او می‌تواند با سلامت خود به بازیکنانش برای دیدارهای بعدی انگیزه دهد اگرچه احتمال بازگشت او به مستطیل سبز بسیار اندک است.

 شنبه شب و در جریان دیدار تیم های دانمارک و فنلاند در رقابت های یورو 2020، کریستین اریکسن ستاره خط میانی تیم دانمارک، به ناگهان بر روی زمین افتاد و از هوش رفت. اتفاقی تلخ و دردناک که ممکن بود منجر به مرگ بازیکن دانمارک و باشگاه اینتر بشود اما حضور به موقع پزشکان بالای سر او، باعث شد اریکسن همچنان در این دنیا باقی بماند.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر