01:23 19 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

اولین پیام اریکسن به جهان پس از ایست قلبی

طبه گزارش اسپوتنیک، کریستین اریکسن شنبه شب کمی قبل از پایان نیمه اول دیدار مقابل فنلند در مرحله گروهی یورو 2020 از حال رفت و روی زمین افتاد.

پزشکان حاضر در ورزشگاه بلافاصله در زمین مشغول انجام عملیات احیا بر روی هافبک باشگاه اینتر میلان شدند و بعد هم او را به بیمارستان انتقال دادند. اتفاقی که برای این هافبک دانمارکی افتاد جهان فوتبال را شوکه کرد و واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

ستاره دنمارکی که در حال حاضر وضعیت خوبی دارد، در پیامی به هوادارانش گفت:«احساس بهتر شدن می کنم اما می خواهم بدانم که چرا این اتفاق افتاد. می خواهم از همه کسانی که برای من تلاش کردند و همدردی نشان دادند تشکر کنم. از همه شما تشکر می کنم. خانواده اینتر بسیار به من نزدیک بود و این رفتار آنها در من تاثیر گذاشت. من تسلیم نخواهم شد.»
مارتس شوتس مدیر برنامه‌های اریکسن نیز در پیوند به وضعیت موکلش گفت:«روز گذشته با هم صحبت کردیم. او با ما شوخی می کرد و وضعیتش خوب بود. همه دنبال این است که بدانند چه اتفاقی برای رخ داد. پزشکان در حال آزمایش های متعدد هستند تا دلیل چنین اتفاقی را تشخیص دهند.»

هافبک تیم ملی فوتبال دنمارک در دیدار برابر فنلاند اتفاق بسیار تلخی را تجربه کرد و تا یک قدمی مرگ پیش رفت اما با تلاش پزشکان نجات پیدا کرد.

 

 

مرتبط:

واکنش مورینیو به بهبودی اریکسن؛ خدا هم در آن لحظه فوتبال را تماشا می‌کرد
روایت دردناک پزشک تیم ملی دنمارک از ماجرای بی‌هوش شدن اریکسن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر