16:17 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم ملی فوتبال آرجنتین با وجود گلزنی لیونل مسی برابر شیلی برنده نشد تا بدون کسب پیروزی رقابت‌های کوپا آمریکا را آغاز کرده باشد.

به گزارش اسپوتنیک،  در ادامه رقابت‌های کوپا آمریکای 2021 دو دیدار از گروه A یا گروه منطقه جنوب برگزار شد که یکی با تساوی آرجنتین و شیلی خاتمه پیدا کرد و دیگری را پاراگوئه برد.

در نخستین بازی آرژانتین به مصاف شیلی رفت که دو تیم در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند. لیونل مسی در دقیقه 33 آلبی سلسته را پیش انداخت اما درخشش فوق ستاره فوتبال جهان برای کسب پیروزی کافی نبود و دقیقه 57 ادواردو وارگاس ضربه پنالتی که آرتورو ویدال از دست داده بود را تبدیل به گل کرد تا شیلی بازنده از زمین خارج نشود و مقابل آرجنتین امتیاز به دست آورد.

در دیگر دیدار گروه A پاراگوئه موفق شد 3 بر یک بولیوی را شکست دهد. با وجود آنکه در دقیقه 10 ساودرا از روی نقطه پنالتی بولیوی را پیش انداخت اما اخراج کوئلار در دقیقه 54 باعث شد تا این تیم 10 نفره شود و پاراگوئه نهایت استفاده را از یک یار کمتر حریف برد و با گل‌های کاکو (62) و رومرو (66 و 80) به پیروزی پرگلی دست یافت تا صدرنشین گروه شود.

پس از پاراگوئه که در رده نخست گروه A رقابت‌های کوپا آمریکا قرار دارد، آرجنتین و شیلی با یک امتیاز در رده‌های دوم و سوم هستند و بولیوی بدون کسب امتیاز در قعر جدول جای دارد.

مرتبط:

مسی در آستانۀ دیدار حساس برابر شیلی: آرجنتین هیچ‌وقت به من وابسته نبوده
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر