02:07 06 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

انریکه ناکامی شاگردانش در کسب پیروزی خانگی در نخستین بازی تیمش در یورو 2020 را به دلیل سبک بازی تدافعی حریف و وضعیت نامناسب چمن دانست.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی اسپانیا در اولین بازی خود در رقابت های یورو 2020، مقابل سوئد به تساوی بدون گل دست یافت تا بدین ترتیب گام اول را محکم بر نداشته باشد.

لوییس انریکه، سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پس از پایان این دیدار در نشست خبری حاضر شد و در پیوند به عملکرد شاگردانش صحبت کرد. انریکه ابتدا در مورد بازی گفت:«با حریفی مواجه بودیم که برای دفاع کردن به میدان آمده بود و اساس کارش را بر خلق موقعیت‌های خطرناک با توپ‌های بلند قرار داده بود
سرمربی لاروخا در ادامه گفت:«آنها حتی با همین موقعیت‌ها شانس کسب پیروزی داشتند. در نهایت بازی مساوی تمام شد اما من می‌دانم که کام بازیکنانم و هواداران تلخ شد چون امشب شبی بود که می‌توانستیم به آنها یک پیروزی را هدیه کنیم.»
وی افزود:«احساس بدی دارم. متاسفم برای بازیکنان و هواداران چرا که باید امشب می بردیم. برنامه و هدف ما ایجاد موقعیت گلزنی بود که انجام دادیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.»
انریکه در پایان در خصوص عملکرد آلوارا موراتا گفت:«او یک بازیکن فوق العاده است که امکان های خوبی را برای تهاجم و دفاع ما ایجاد می کند. او شخصیت عظیمی دارد تا با چنین شرایطی مواجهه پیدا کند و خوشحالتر می شوم که هواداران او را در این مسیر حمایت کنند.»

دیدار تیم های فوتبال اسپانیا و سوئد با تساوی بدون گل به اتمام رسید. البته، میزبان (اسپانیا) که در شهر سویل بازی می کرد، موقعیت های گل متعددی داشت که نتوانست از آنها استفاده کند و به یک امتیاز بسنده کرد.

 

 

مرتبط:

یورو 2020؛ توقف خانگی اسپانیا برابر سوئد در شب بی‌دقتی مهاجمان + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر