12:11 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی آلمان درباره جدایی از این تیم پس از پایان یورو 2020 و شرایط تیمش در این رقابت‌ها توضیح داد.

به گزارش اسپوتنیک، یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان در نشست خبری پیش از دیدار با خروس‌ها در یورو ۲۰۲۰ گفت حضور یافت و در پیوند به جدایی‌اش از این تیم صحبت کرد.

یوآخیم لوو
© Sputnik / Александр Вильф
مربی کهن‌کار آلمانی ابتدا در خصوص دیدار شاگردانش برابر خروس ها گفت:«بازی خاصی پیش رو داریم و البته من همچنین بعد از چند ماه منتظر حضور دوباره تماشاگران در ورزشگاه هستم. ما بازیکنان با کیفیت و ترکیب خیلی خوبی در اختیار داریم. بازیکنان زیادی هستند که می توانند تکلیف مسابقه را روشن کنند.»
لو در ادامه گفت:«خط حمله هر دو تیم بسیار خطرناک بوده و همه بازیکنان قادر به گلزنی هستند. ما با هیجان زیادی وارد مونیخ شدیم و خوشحالیم که در برابر قهرمان جهان بازی می‌کنیم. جز هافمن، همه بازیکنان از جمله لئون گورتسکا در چند روز گذشته تمرین کرده اند. گورتسکا شرایط خوبی دارد، اما در ترکیب ثابت حضور نخواهد داشت
سرمربی تیم ملی آلمان در پایان در خصوص جدایی پس از پایان رقابت‌های یورو از تیم ملی آلمان گفت:«من به این واقعیت که این آخرین تورنمنت من خواهد بود فکر نمی‌کنم و بیشتر از این چیزها کار دارم. البته وقتی همه چیز تمام شود احتمالا کمی غمگین خواهم شد.»

 تیم ملی آلمان بعد از سپری کردن سال هایی نه چندان خوب فردا شب در اولین مسابقه خود در جام ملت های اروپا به مصاف فرانسه خواهد رفت. 

مرتبط:

تیم بعدی «یواخیم لوو» کجاست؟
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر