09:11 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه بارسلونا بار دیگر تایید کرد که لیونل مسی قصد دارد به کارش در این تیم ادامه دهد.

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا رییس باشگاه بارسلونا اعلام کرد که فوق ستاره آرجنتینی، خواستار ماندن در این باشگاه است، اما قوانین مالی اجازه این کار را به مسی و مدیر برنامه‌هایش نمی‌دهد.

رییس بارسا مدعی است که لیونل مسی می‌خواهد در بارسلونا بماند. لاپورتا در این باره گفت:«لئو مسی در نیوکمپ به کارش ادامه خواهد داد. او می‌خواهد بماند و ما نیز می‌خواهیم مقدمات کار را فراهیم کنیم و هر کاری که در توان داشته باشیم، انجام می‌دهیم. نیازی به اغوا کردن مسی نیست.»
رییس باشگاه آبی‌اناری‌ها در ادامه گفت:«مسی قانع شده که اگر یک سری شرایط فراهم شود، در این باشگاه می‌ماند. شرایط مسی خوب است، اما هنوز چیزی را امضا نکرده. سرخیو آگوئرو هر روز به او می‌گوید 'قراردادت را امضا کن، ما در کنار هم بازی خواهیم کرد.' فکر نمی‌کنم که اوضاع از دستانمان خارج شود.»

قرارداد لیونل مسی با بلوگرانا در پایان ماه جون به پایان می‌رسد و این بازیکن می‌تواند به صورت رایگان، این باشگاه را ترک کند. مسی سال گذشته خواستار ترک کاتالان‌ها و فسخ کردن قراردادش بود، اما در نهایت تصمیم به ماندن گرفت، زیرا نمی‌خواست که با بارسلونا وارد جنگ قانونی شود.

مرتبط:

افزایش احتمال تمدید قرارداد مسی با بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر