23:45 18 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی تیم ملی ایتالیا پس از کسب سومین پیروزی متوالی در رقابت‌های یورو 2020 و صعود به عنوان تیم اول گروه A، عملکرد مردانش را ستود.

به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی فوتبال ایتالیا توانست با یک گل ولز را شکست دهد تا با 9 امتیاز و به عنوان تیم نخست صعودی مقتدرانه به دور بعد یورو 2020 داشته باشد.

روبرتو مانچینی، سرمربی تیم ملی ایتالیا، پس از پیروزی برابر ولز گفت:«از این بهتر نمی‌توانستیم کار کنیم جز اینکه گل‌های بیشتری بزنیم. بازیکنان ما امروز ثابت کردند که هر یک از آنها می‌توانند گزینه بازی در ترکیب اصلی باشند. تیم ما هر چقدر که می‌شد برای کسب پیروزی جنگید و این خیلی چیزها را درباره این تیم ثابت می‌کند.»
سرمربی آتزوری در ادامه گفت:«هر تیمی که به مرحله یک هشتم نهایی یورو راه پیدا کند، قطعاً پتانسیل قهرمانی دارد. تمام بازی‌های مرحله بعدی سخت هستند، پس نباید فکر کنیم که می‌توانیم همه بازی‌های‌مان را به راحتی می‌توانیم ببریم. از مردم شهر رم به خاطر تمام کارهایی که در این مدت برای ما انجام دادند، تشکر می‌کنم و امیدوارم توانسته باشیم کاری انجام دهیم که همه لذت ببرند.»

مانچینی در پایان با اشاره به رسیدن به رکورد سی بازی بدون شکست ایتالیا همچون تیم ویتوریو پوتزو در اواخر دهه 30 میلادی، گفت:«پوتزو علاوه بر آن رکورد، جام‌های زیادی هم کسب کرد پس ما هنوز از آن تیم عقب هستیم.»

مرتبط:

آمار درخشان تیم ملی ایتالیا؛ 10 بازی بدون گل دریافتی + عکس
صعود کننده‌ها و حذف شدگان گروه الف؛ ایتالیا و ولز جواز گرفتند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر