09:22 20 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سنگربان تیم ملی لهستان یک مرتبه دیگر با سیگار کشیدنش حاشیه‌ساز شد.

به گزارش اسپوتنیک، وویچک شزنیی، دروازه‌بان لهستانی یوونتوس در حالی که در دستانش پاکت سیگار داشت و از هتل تیمش پیش از بازی مقابل اسپانیا در حال خارج شدن بود، در حالی که سیگار می‌کشید، توسط دوربین‌ها شکار شد.

بازیکن اسبق آرسنال در دوران فوتبالش در تیم لندنی هم دو بار در حین سیگار کشیدن توسط دوربین ها شکار شده بود. در واقع در سال 2015 ، ونگر تصمیم گرفت که شزنی را به خاطر سیگار کشیدن در رختکن 20 هزار پوند بعد از بازی مقابل ساوتهمپتون جریمه کند و بعد از آن دیگر در لیگ انگلیس برای ارسنال بازی نکرد.

شزنی در یورو 2016 نیز در حال سیگار کشیدن در اردوی تیم ملی لهستان توسط دوربین ها شکار شده بود.  شچسنی سال گذشته در مصاحبه‌ای در مورد سیگار کشیدنش در دوران حضورش در آرسنال گفته بود:

«من به طور مداوم سیگار می‌کشیدم و مربی کاملاً از این ماجرا خبر داشت. ونگر نمی خواست که کسی در رختکن سیگار بکشد و من هم این را می‌دانستم. استرس بازی باعث شد تا بعد از بازی در رختکن سیگار بکشم.

به گوشه‌ای در حمام رفتم و کسی نمی‌توانست من را ببیند اما ناگهان یک نفر من را دید و به مربی خبر داد. چند روز بعد ونگر را دیدم و از من پرسید که آیا این ماجرا صحت دارد و من پاسخ مثبت دادم. او من را جریمه کرد و ماجرا تمام شد

باید دید واکنش پائولو سوسا، سرمربی تیم ملی لهستان به این اقدام شزنی چیست.

مرتبط:

اسپانیا 1 – پولند 1؛ دومین تساوی لاروخا در یورو، راه صعود پیچیده‌تر شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر