00:55 19 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تونی کروس در بازی برابر پرتگال دیداری با دوستان و هم تیمی های سابقش تازه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کروس دو دوست صمیمی در تیم ملی پرتگال داشت یکی کریستیانو رونالدو و دیگری په په.

رونالدو و په په هر دو سال های زیادی را در رئال مادرید توپ زده اند و در بخشی از آن دوران با تونی کروس هم‌تیمی بودند و افتخارات مهمی مثل قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را با هم به دست آوردند.

پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی آلمان و پرتگال، دوربین‌ها کریستیانو رونالدو و تونی کروس را نشان دادند که با همان پیراهن های شماره هفت و هشتی که در رئال مادرید هم تا همین چند سال پیش بر تن داشتندف در کنار یکدیگر ایستاده اند و مشغول صحبتند.

کروس پس از گذشت یک روز در خصوص دیدارش با رونالدو گفت:«من 4 فصل در کنار کریستیانو بازی کردم و وقتی می گویم که مسلماً بزرگترین موفقیت هایم را در کنار او و به لطف او کسب کرده اغراق نمی کنم. ما در رختکن همیشه کنار هم و همسایه بودیم. بنابراین، مسلماً از دیدار مجدد با او خوشحال شدم.»

ستاره آلمانی رئال مادرید در ادامه گفت:«به او گفتم که امیدوارم همراه ما به دور بعدی صعود کنند. غیر از این، در مورد شرایطش در ایتالیا از او سوال کردم. سپس پیراهن هایمان را با هم عوض کردیم. دیدار مجدد با او زیبا و دلنشین بود

پیروزی 4-2 آلمان مقابل پرتگال در دومین مسابقه از گروه مرگ در رقابت های یورو 2020 یکی از جذاب ترین بازی های این تورنمنت تا به اینجا بوده است.

 

 

 

 

مرتبط:

کروس در ستایش از راموس: بهترین مدافع تاریخ! + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر