16:08 02 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی آلبی سلسته می‌گوید که فوق ستاره تیمش بسیار خسته است اما نمی‌تواند از او استفاده نکند.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرجنتین، تایید کرد که باتوجه  خسته بودن لیونل مسی، استفاده نکردن از او کار دشواری است.

سرمربی آلبی سلسته پس از پایان بازی در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و در پیوند به نمیکت‌نشینی مسی صحب کرد. اسکالونی در این باره گفت:«حقیقت این است که مسی در همه دیدارها بازی کرد و بسیار دشوار است که روی او حساب نکنیم. اگر چه او خسته است اما هنوز تفاوت ها را در زمین مسابقه رقم می زند.»
سرمربی تیم ملی آرجنتین در ادام گفت:«امروز چندین تغییر داشتیم و با این وجود توانستیم هر سه امتیاز را به دست بیاوریم. آنچه باعث نگرانی من است، شرایط فیزیکی بازیکنان است زیرا ما سه روز قبل بازی کردیم  و امروز در بهترین شرایط نبودیم. بنابراین باید تغییراتی می دادیم.»

آرجنتین صبح امروز موفق شد با نتیجه 1-0 پاراگوئه را شکست بدهد و به دومین پیروزی اش در رقابت های کوپا آمه‌ریکا دست پیدا کند. تک گل بازی را پاپو گومز روی پاس مسی به ثمر رساند.

از زمان شروع مسابقات کوپا آمریکا، لیونل مسی، فوق ستاره آلبی سلسته و تیم بارسلونا در تمامی دقایق بازی تیمش به میدان رفته است و لیونل اسکالونی، مربی تیم ملی آرژانتین به فوق ستاره خود استراحت نداده است.

 

 

 

مرتبط:

احتمال غیبت مسی در دو بازی بعدی آرجانتین
اعجوبه همچنان می‌درخشد؛ رکورد جدید لیونل مسی در تیم ملی آرجنتین + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر