12:13 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آینده فوق ستاره پرتگالی یوونتوس همچنان در هاله ابهام است.

به گزارش اسپوتنیک، اسکای اسپورت در هفته اخیر اعلام کرده بود کریستیانو رونالدو بعد از مسابقات یورو 2020 در مورد آینده‌اش تصمیم خواهد گرفت.

در همین رابطه، نشریه ایتالیایی «کالچو مرکاتو» گزارش داده که سران باشگاه یوونتوس منتظر است تا هر چه زودتر اقدام بعدی رونالدو مشخص شود.

درواقع  تورینی‌ها می خواهند بدانند که آیا ستاره 36 ساله در بانوی پیر می ماند یا نه و به او اولتیماتوم داده اند. در حقیقت رونالدو باید تا هفته اول جولای به آنها اعلام کند که قصد ماندن یا نماندن در ترکیبشان دارند.

در واقع ماندن یا نماندن رونالدو روی برنامه های نقل و انتقالاتی سرمربی یوونتوس برای فصل آینده نقش مهمی دارد. بر اساس تازه‌ترین گزارش‌ها، ژرژ مندس وکیل رونالدو به زودی به تورین سفر می کند تا با مدیران یوونتوس جلسه بگذارد و تصمیم نهایی مشخص شود.

باشگاه پاری‌سن‌جرمن در حال حاضر می تواند محتمل‌ترین گزینه برای رونالدو باشد چرا که تیم فرانسوی از معدود تیم هایی است که توان پرداخت دستمزد رونالدو دارد. پی‌اس‌جی می توانند که رونالدو را به عنوان جانشین امباپه در صورت پیوستن ستاره فرانسوی به رئال مادرید به خدمت بگیرند.

رونالدو در حال حاضر همچنان روی فرم است و بعد از آن که در فصل گذشته آقای گل لیگ ایتالیا شد در حال حاضر در یورو نیز در تیم ملی پرتگال با سه گل عملکرد خوبی داشته است.

 

مرتبط:

رقبای جدی کریستیانو رونالدو برای آقای گلی یورو
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر