17:51 04 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس سازمان لالیگا مدعی شد که بارسلونا تنها در صورتی می تواند قرارداد لیونل مسی را تمدید کند که آنها تغییرات قابل توجهی در دستمزد خود ایجاد کنند.

به گزارش اسپوتنیک، حدود 8 روز دیگر قرارداد لیونل مسی با بارسلونا منقضی می شود و او بازیکن آزاد خواهد بود. بارسا ناامید هستند که تمدید قرارداد بازیکنی را که تمامی دوران حرفه‌ای خود را در این باشگاه گذرانده است، تأمین کنند.

در حالیکه انتظار می‌رود توافق جدیدی میان بارسلونا و فوق ستاره این تیم انجام شود، شرایط نابسامان مالی در این باشگاه منجر به خروج بیشتر بازیکنان شود. بحران کرونا به مشکلات اقتصادی افزوده است بدهی این باشگاه در سال رونان به 1.2 میلیارد یورو رسده است.

در همین رابطه، خاویر تباس رییس سازمان لالیگا در خصوص تمدید قرارداد مسی گفت:«بارسلونا از سقف دستمزد تعیین شده تجاوز کرده است؛ امیدوارم آنها بتوانند مسی را حفظ کنند اما برای این کار، باید در جایی دیگر صرفه جویی کنند.»

با این حال، بارسلونا باید در هنگام مذاکره با مسی نهایت احتیاط را در دستور کار قرار دهد زیرا پیش از پاندمی کرونا، بارسا در فصل 2019-2020 با 671 میلیون یورو، بالاترین سقف دستمزد را در لالیگا در اختیار داشت اما محدودیت جدید اعمال شده برای فصل 2019-220 توسط لالیگا 382.7 میلیون یورو بود.

خوان لاپورتا پیش تر اذعان داشت که هر روز با مسی در تماس است و روند تمدید او خوب پیش می رود. او حتی گفت تمدید مسی یک کادو تولد برای او خواهدبود. تولد مسی و لاپورتا در همین ماه و به ترتیب در روز 24 و 29 جون می باشد.

 

 

مرتبط:

کومان: در مورد آینده مسی چیزی نمی‌دانم، برای پیشرفت باید خریدهای بیشتر انجام دهیم
مسی خیلی خسته است، اما نمی‌توانم از او استفاده نکنم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر