08:06 26 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

احتمال اینکه فوق ستاره پرتگالی فصل بعد از یوونتوس جدا شود، بیشتر است.

به گزارش اسپوتنیک، به نظر می رسد خود رونالدو پس از یک فصل سخت به دنبال جدایی از یوونتوس است. مذاکرات ابتدایی مدیر برنامه‌های او با یک باشگاه نیز شروع شده است.

ژرژ مندس، مدیر برنامه‌های رونالدو امروز و فردا به میلان می رسد تا با سران یووه ملاقات کند. بدیهی است که او تحرکات برای روشن کردن وضعیت آینده مهمتریم موکلش را پیشتر شروع کرده است.

بر اساس گزارش‌ها، مندز در روزهای اخیر مذاکراتی با پاری‌سن‌جرمن داشت. پی‌اس‌جی قصد دارد مائورو ایکاردی را به یووه بدهد و در عوض رونالدو را با پرداخت 30 میلیون یورو جذب کند. مذاکرات در فاز اولیه هستند اما به زودی همه چیز جدی خواهد شد.

دو ماه پیش گفته می‌شد رونالدو به تیم سابق خود یعنی اسپورتینگ لیسبون باز خواهد گشت اما این شایعه بسیار زود تکذیب شد. پس از برکناری آندره آ پیرلو و بازگشت مکس آلگری به یوونتوس، گمانه زنی ها در مورد جدایی رونالدو از یووه بیشتر هم شد.

این در حالیست که روز گذشته خبر رسید بارسا هم علاقه مند به جذب رونالدو است اما هنوز او هیچ پیشنهاد رسمی دریافت نکرده است. بر اساس ادعای نشریه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت»، به زودی اخبار جدیدی در مورد رونالدو به گوش خواهد رسید.

در واقع به نظر می رسد برای رونالدو همه راه ها به پاریس ختم می شود و دیر یا زود همه چیز در این رابطه روشن خواهد شد. رونالدو سالی 60 میلیون یورو ناخالص از یووه دستمزد می گیرد که در شرایط فعلی برای باشگاه تورینی هزینه سنگینی است.

قرارداد او با این باشگاه یک سال دیگر تمام می شود و خودش نیز در مصاحبه پیش از دیدار مقابل مجارستان اعلام کرد امکان رخ دادن هر اتفاقی برای فصل بعد وجود دارد.

مرتبط:

رقبای جدی کریستیانو رونالدو برای آقای گلی یورو
ضرب‌لاجل یوونتوس به رونالدو: یا تمدید کن یا برو!
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر