13:16 19 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره پرتگالی پس از حذف تیم ملی کشورش از مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های یورو 2020، واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، در جریان مرحله یک هشتم نهایی یورو2020، تیم ملی فوتبال پرتغال به مصاف بلژیک رفت که این دیدار در نهایت  با برتری یک بر صفر بلژیک به پایان رسید.

کریستیانو رونالدو، ستاره 36 ساله در واکنش به حذف تیم ملی کشورش در گردونۀ رقابتهای یورو 2020 در صفحه فیسبوک خود نوشت:«ما نتیجه مورد نظر خود را نگرفتیم و قبل از اینکه بخواهیم از آزمون خارج شدیم. اما ما به سفر خود افتخار می کنیم‌.»
کاپیتان تیم ملی پرتگال در ادامه نوشت:«ما همه چیز را برای تجدید عنوان قهرمانی اروپا دادیم و این گروه ثابت کرد که هنوز هم می تواند خوشی‌های زیادی به پرتگالی‌ها بدهد. هواداران ما در حمایت از تیم از ابتدا تا انتها خستگی ناپذیر بودند.»
رونالدو در پایان تصریح کرد:«آنها همانهایی بودند که ما برای رسیدن به اعتمادی که به ما داشتند دویدیم و جنگیدیم. نتوانستیم به جایی برسیم که همه ما می‌خواستیم. اما اینجا قدردانی صمیمانه و عمیق ماست. تبریک به بلجیم و آرزوی موفقیت برای همه تیم‌های ادامه دهنده مسابقات. در مورد ما، ما قوی‌تر بازخواهیم گشت. فورسا پرتگال!»

رونالدو در حالی از رقابت های یورو حذف شد که در حال حاضر با پنج گل در صدر جدول گلزنان یورو 2020 است و توانسته بود با گلزنی در این رقابت ها با علی دایی، اسطوره ایرانی، با 109 گل ملی در رکورد بیشترین تعداد گل ملی در فوتبال مردان برابر شود.

 

مرتبط:

پایان تلخ کریس در یورو 2020؛ تصاویری از خداحافظی طولانی با رونالدو! + عکس
عصبانیت شدید هواداران پرتگال از بی‌احترامی رونالدو + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر