21:32 25 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه ایتالیایی میلان برای جذب هافبک برازیلی بارسلونا وارد عمل شد.

به گزارش اسپوتنیک، خوان لاپورتا رییس باشگاه بارسلونا در تابستان پیش رو به دنبال تغییرات در لیست بازیکنان است و می خواهد بازیکنان جدید را در لیست ثبت کند و بازیکنان مازاد را در فهرست خروجی قرار دهد.

مهمترین مشکل بارسلونا در تابستان فلیپه کوتینیو هافبک بزاریلی است. این بازیکن سابق لیورپول نتوانست توانایی های خودش را در اردوگاه کاتالونیا نشان دهد به همین خاطر بارسلونا به دنبال فروش دائمی این بازیکن است.

در همین رابطه، نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا خبر داد باشگاه میلان برای جذب فلیپه کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا وارد عمل شد. میلانی‌ها به دنبال جذب قرضی کوتینیو است. البته تنها مانع بزرگ برای انتقال این هافبک برزیلی به سری آ دستمزد سالیانه 12 میلیون یورویی اش است.

دستمزد 12 میلیون یورویی در سال رقم بالایی برای میلان به شمار می آید. از همین‌رو، سران باشگاه ایتالیایی می خواهند تخفیف بگیرند تا این بازیکن برازیلی را به سن سیرو بیاورند.

قرارداد کوتینیو تا سال 2023 اعتبار دارد. بارسلونا می خواهد از این بازیکن رهایی یابد چون در برنامه های رونالدو کومان جایی ندارد. دستمزد بالای این بازیکن دلیل دیگری است که مسئولان باشگاه اسپانیایی تمایل به فروشش دارند.

 

مرتبط:

کوتینیو بدون علاقمند در بازار؛ بازی‌ساز برزیلی در بارسا می‌ماند
جنجال تکراری بارسا با کوتینیو؛ هیچ تیمی ستاره برزیلی را نمیخواهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر