01:01 19 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مصاف تیم‌های ملی آلمان و انگلیس در یورو 2020 در حقیقت جدال دشمنان قدیمی است که این نبرد از زمان فینال جام جهانی 1966 آغاز شده و تمامی ندارد.

به گزارش اسپوتنیک، انگلیس در 55 سال اخیر در چهار تورنمنت مهم در مرحله حذفی مقابل آلمان شکست خورده و این بار نمی‌خواهد مقابل دشمن قدیمی بازنده شود.

گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی سه شیرها می‌خواهد نقطه پایانی بر پیروزی‌های آلمان مقابل انگلیس بگذارد و خود را در بریتانیا محبوب کند.

وقتی صحبت از دیدارهای مرحله حذفی می‌شود، قطعاً تیمی بازنده خواهد شد ولی امشب در ورزشگاه ومبلی لندن همه تلاش سه شیرها بر این است که بتوانند مقابل مانشاهت‌ها برنده شوند. تقابل دو تیم در مرحله یک‌هشتم نهایی یورو 2020، سی و سومین دیدار آنها محسوب می‌شود و ساوت گیت به بازیکنان خود گفته که تاریخچه جدیدی را برای تیم ملی کشورشان بنویسند.

گذشته تلخی که وجود دارد، نباید در تورنمنت یورو 2020 تکرار شود. 12 نفر از بازیکنان تیم ساوت گیت 25 سال پیش که آلمان در نیمه‌نهایی یورو 96 در ومبلی انگلیس را در ضربات پنالتی شکست داد هنوز متولد نشده بودند. بدون شک انگلیس استعداد بسیار خوبی در حمله دارد و اگر ثبات خط دفاعی این تیم عالی باشد، می‌تواند پایانی تلخ بر عملکرد شاگردان یوآخیم لوو ثبت کند.

آخرین جدال

نوامبر سال 2017 در دیداری دوستانه که در ورزشگاه ومبلی لندن برگزار شد، دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند.

مصدومان و محرومان

بن چیلول و میسون مانت، بازیکنان انگلیس که در پایان بازی مقابل اسکاتلند کنار بیلی گیلمور که کرونایی شده بودند، در قرنطینه هستند و به این بازی نخواهند رسید. یوناس هوفمن و لوکاس کلوسترمن هم مصدومان آلمان هستند. احتمال رسیدن کلوسترمن به این بازی وجود دارد.

ترکیب احتمالی دو تیم

انگلیس: پیکفورد، واکر، استونز، مگوایر، جیمز، تریپیه، فیلیپس، رایس، فودن، استرلینگ و کین

آلمان: نویر، گینتر، هوملس، رودیگر، کیمیش، گوندوغان، کروس، گوسنس، مولر، هاورتس و گنبری

 

مرتبط:

یورو 2021؛ لشکر یواخیم لوو اجازه تمرین در ومبلی ندارند
مهاجم تیم ملی آلمان: انگلیس بهترین بازیکنان جهان را در اخیار دارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر