22:18 05 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم فرانسوی پاری‌سن‌جرمن به این باشگاه اعلام کرده است که قراردادش را تمدید نخواهد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، کیلیان امباپه مهاجم جوان فرانسوی پاری‌سن‌جرمن به سران باشگاه پاریسی اطلاع داده که با شرایط کنونی قراردادش را با این تیم تمدید نمی کند اما حاضر است در فصل پایانی قراردادش در این تیم بماند.

پیش از یورو 2020، امباپه گفتگویی اعلام کرد تا قبل از پایان این تورنمنت، تصمیمی در مورد آینده اش نمی گیرد. در همین رابطه، روزنامه «اکیپ» فرانسه در خبری فوری اعلام کرد که امباپه حاضر نشده است که قراردادش را تمدید کند تا جدایی او در تابستان قطعی شود.

بر اساس این گزارش، امباپه با لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه پی‌اس‌جی به مشکل خورده است و همین باعث شده تا الخلیفی دخالت کند و خودش رسما با این بازیکن وارد مذاکره شود. در ماه‌های اخیر، رابطه بین لئوناردو و امباپه کمی دچار مشکل شده و ناصر الخلیفی شخصا به این موضوع رسیدگی می کند.

مالکان قطری پاری‌سن‌جرمن فکر می‌کنند لئوناردو نتوانسته این موضوع را به خوبی حل و فصل کند و امنیت شغلی او به طور جدی در خطر است. گزارش‌ها در ماه‌های اخیر حاکی از آن بوده که امباپه چند پیشنهاد تمدید قرارداد پی‌اس‌جی را رد کرده و به نوعی علاقه ای به ماندن در پارک دو پرنس ندارد.

از سوی دیگر، بر هیچ کس پوشیده نیست که این ستاره فرانسوی هدف نخست نقل و انتقالاتی رئال مادرید محسوب می‌شود و بسیاری معتقد هستند که او دیر یا زود راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد.

 

 

مرتبط:

اقدام عملی الخلیفی برای رضایت امباپه؛ مالک پی‌اس‌جی خودش وارد مذاکره شد
تصمیم بزرگ امباپه در مورد آینده
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر