12:40 24 جولای 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بر اساس گزارش‌ها، مذاکرات بایرن مونیخ با ستاره فرانسوی در را تمدید قرارداد به بنست خورده است.

به گزارش اسپوتنیک، نشریه انگلیسی «اکسپرس» مدعی شده که چلسی هم به جمع مشتریان کینگزلی کومان اضافه شده است.

بر اساس این گزارش، آبی‌های لندن قصد دارند با قرار دادن کالوم هادسون اودوی یا روس بارکلی در معامله جذب کومان این ستاره فرانسوی را به خدمت بگیرند.

طبق آخرین گزارش‌ها، مذاکرات بایرن مونیخ با کینگزلی کومان در راه تمدید قرارداد به بن بست خورده و امیدها برای ماندگار شدن ستاره فرانسوی در جمع باواریایی‌ها به کمترین حد خود رسیده است.

در آخرین مورد هم، «بیلد» که از معتبرترین رسانه‌های آلمانی است مدعی شد که بایرن به طور کامل از تمدید قرارداد با این بازیکن ناامید شده و حاضر است به پیشنهادات مناسب برای این بازیکن گوش دهد.

از آغاز گفته می‌شد که منچستریونایتد از مشتریان جدی مهاجم فرانسوی بایرن مونیخ است؛ اما شیاطین سرخ بر سر انتقال ستاره انگلیسی دورتموند یعنی جیدو سانچو با باشگاه آلمانی به توافق رسیده و احتمالاً این مسئله باعث شود که آنها از جذب کومان صرف نظر کنند.

از سوی هم، پس از لیورپول نیز به عنوان خریداران جدی مهاجم فرانسوی نام برده است. مرسی‌سایدها قصد دارند برای تقویت فاز هجومی خود او را به خدمت بگیرد. کومان یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ در فصل گذشته بوده است.

ستاره فرانسوی در فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل 20-2019 گل قهرمانی تیمش برابر پی‌اس‌جی را به ثمر رساند تا نقش مهمی در موفقیت آنها ایفا کرده باشد.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر