08:58 06 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پدر ستاره جوان بورسیا دورتموند به انتقال مهاجم انگلیسی این تیم به منچستریونایتد واکنش عجیبی نشان داد.

به گزارش اسپونتیک، جیدون سانچو وینگر دورتموند اولین انتقال اوله گونار سولسشر در تابستان خواهد بود و انتظار می‌رود این معامله پس از انجام معاینات پزشکی روی بازیکن انگلیسی نهایی شود.

تا به این لحظه پس از حاصل شدن توافقات اولیه، منچستری‌ها پذیرفته‌اند که هزینه‌ای در حدود 73 میلیون پوند برای این بازیکن ملی پوش بپردازند و به این ترتیب پس از انجام آزمایش‌های پزشکی و معاینات لازم، سانچو طی قراردادی پنج ساله رسماً به منچستریونایتد خواهد پیوست.

سانچو از زمان انتقال ارلینگ هالند به زنبورهای وستفالین به هماهنگی بسیار خوبی با این بازیکن دست یافته بود و به نوعی آنها خط حمله دورتموندی‌ها را برای هر تیمی به اتفاقی ترسناک تبدیل کرده بودند. همچنین به نظر می رسید که این دو از رابطه بسیار خوبی نیز با هم برخوردار هستند.

اما خبر انتقال این ستاره انگلیسی به الدترافورد با واکنش جالب پدر هالند مواجه شده است. آلف هالند با قرار دادن توئیت فابریتزیو رومانو، خبرنگار مطرح اسکای اسپورتس که خبر از انتقال سانچو به یونایتد داده بود، ناراحتی خود را از این موضع بیان کرده و نوشت:«لعنتی، اما برایت بهترین ها را آرزو می‌کنم؛ دل‌مان برایت تنگ می‌شود.»

همانطور که پیش بینی می‌شد، سانچو اولین خرید یونایتدی‌ها در این بازه نقل و انتقالاتی بود اما باید در انتظار گزینه‌های دیگری نیز بود چرا که شیاطین سرخ در نظر دارند برای تقویت تیم در تمامی پست‌ها بازیکنان دیگری را نیز به خدمت بگیرند.

 

 

مرتبط:

سانچو – منچستریونایتد؛ سهم‌خواهی منچسترسیتی از دورتموند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر