22:54 05 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یک تیم در دسته دوم فوتبال باشگاه ایتالیا به شیوه‌ای جالب به جذب مسی ابراز تمایل کرد.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه کومو در سری‌‌‌آ بی ایتالیا با لیونل مسی شوخی جالبی کرده است. این تیم قبلا حضور مسی در باشگاه خود را تجربه کرده، اما پیش از پیوستن او به آکادمی بارسلونا.

این باشگاه ایتالیایی که تصویری از یک پیام ساختگی برای مسی در پیام‌رسان واتساپ را منتشر کرده، پیامی با این مضمون:«سلام لئو، چطوری؟ مدتی است که تو را ندیده‌ایم). نظرت چیست که یکی از این روزها با هم ملاقاتی داشته باشیم؟»

باشگاه کومو در شرح این عکس هم نوشته است:«صبر کنید، او پیام ما را دیده و دارد جواب می‌دهد» و در کنار آن از هشتگ tornaacasaleo به معنای «به خانه برگرد لئو» استفاده کرده است.

مسی فارغ از یک دوره کوتاه در آکادمی کومو، رابطه خاصی با این شهر زیبا در شمال ایتالیا دارد و در آنجا بسیار محبوب است. نشریه ایتالیایی «گازتا» گزارش داده که مسی به طور مداوم در بعضی تعطیلاتش به این شهر سفر می کند و یک ویلای بسیار لوکس نیز در کومو دارد.

هرچند به نظر می‌رسد که مسی در نهایت در بارسلونا ماندنی خواهد شد، این اتفاق اما تاکنون جنبه رسمی پیدا نکرده است و همین موضوع به یکسری از تیم‌ها امید داده که شاید بتوانند ستاره آرجنتینی را به خدمت بگیرند.

View this post on Instagram

A post shared by ComoFootball (@comofootball)

مرتبط:

ترس مسی از تمدید با بارسا برای چیست؟
ملاقات لاپورتا با تباس برای گره‌گشایی مشکل مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر