02:07 19 اکتوبر 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

انتقال احتمالی سرجیو راموس به پاری‌سن‌جرمن باعث نارضایتی برخی بازیکنان تیم پاریسی شده است.

به گزارش اسپوتنیک، روز گذشته نشریات معتبر فرانسوی و اسپانیایی گزارش داد که سرخیو راموس و باشگاه پاری‌سن‌جرمن برای امضای قراردادی دو ساله به توافق رسیده اند.

امروز اما نشریه اکپ فرانسه مدعی شد که راموس و پی‌اس‌جی تاکنون به توافق نهایی دست نیافته اند. به دنبال این گزارش، نشریه «لوپاریزین» فرانسه امروز گزارش داد که در میان بازیکنان پی اس جی در مورد راموس اختلاف نظر وجود دارد و به نوعی دو دستگی ایجاد شده است.

طبق این گزارش، برخی بازیکنان پی‌اس‌جی از خرید این مدافع میانی ناراضی هستند و خرید این بازیکن را غیرضروری می‌دانند چرا که پی اس جی در خط دفاعی بازیکنان زیادی داشت و از نظر آنها نیاز به خرید دیگری نبوده است.

پیش از این نیز برخی از این بازیکنان از خرید احتمالی دوناروما نیز ابراز نارضایتی کرده بوند. در واقع پاریسی‌ها دو ماه پیش قرارداد کیلور ناواس را برای سه فصل تمدید کردند اما بعد از آن که دروازه‌بان ایتالیایی قراردادش را تمدید نکرد، پی اس جی تصمیم گرفت که از فرصت استفاده کند و او را به خدمت بگیرد.

برخی از اعضای رختکن پی اس جی از این تصمیم هم دلخور هستند چرا که حس می‌کنند که با حضور ناواس نیازی به خرید در پست دروازه‌بان نبوده است.

 

 

مرتبط:

ادعا در فرانسه: راموس با پی‌اس‌جی توافق کرد
تکذیب شد؛ راموس با پی‌اس‌جی به توافق نهایی نرسیده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر