16:21 02 اگست 2021
فوتبال
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سران باشگاه بارسلونا سعی دارند تا فضای مالی مناسب را برای حفظ لیونل مسی ایجاد کند.

به گزارش اسپوتنیک، در شرایطی که بارسلونا همچنان به دنبال راهی برای کاهش هزینه‌های خود هستند، فرانسیسکو ترینکائو از نیوکمپ به ولورهمپتون پیوسته و انتظار می‌رود که جونیور فیرپو نیز به لیدزیونایتد بپیوندد.

هر چند جدایی این دو بازیکن بیشترین نگرانی در کتاب حقوق‌های باشگاه بارسلونا نیستند اما پیش از این نیز باشگاه بارسلونا تلاش کرده تا با فسخ قرارداد ساموئل اومتیتی و میرالم پیانیچ موافقت کند زیرا این دو بازیکن بین 16 تا 18 میلیون یورو در سال دستمزد می‌گیرند اما هر دو بازیکن چنین خواسته‌ای را رد کرده‌اند.

بنابراین انتظار می‌رود آنها تابستان امسال در شرایطی بارسلونا را ترک کنند که در حدود 35 میلیون یورو به باشگاه کمک می‌کنند. تمامی موارد مالی که به آنها اشاره شد، فضای مناسب مالی برای لیونل مسی و ثبت قرارداد جدید با این فوق ستاره آرحنتینی را فراهم می‌کند.

ضمن اینکه جدایی احتمالی فیلیپ کوتینیو باعث خواهد شد تا بارسلونا 50 میلیون یورو درآمد بیشتری داشته باشد. البته که بارسا برای این بازیکن برازیلی باید مشتری پیدا کند که میلان ایتالیا جدی‌ترین گزینه برای این موضوع به نظر می‌رسد. علاوه بر بازیکنانی که به آنها اشاره شد، مهره‌هایی هستند که مشتریان کمتری دارند اما بعید نیست که بارسلونا را ترک کنند.

مارتین برایتوایت، کارلس آلنا و کلمنت لنگله بازیکنانی هستند که می‌توانند به فروش برسند و در کنار این چهره‌ها دور از انتظار نیست که آنتوان گریزمان که سالانه 40 میلیون یورو دستمزد می‌گیرد هم به فروش برسد. بارسلونا می‌داند که باید فضا برای حفظ مسی باز شود اما رسیدن به چنین مهمی بسیار دشوار است.

 

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر